Salons "Avēnija"

Salons "Avēnija" uzsāka savu darbību 2000. gadā. Uzmanība, labestība kā arī īsta interese par klientiem un viņu vajadzībām, kļuva par galvenajiem principiem salona darbā.

Šeit strādā talantīgi meistari, sava amata profesionāļi. Ņemot vērā klienta vēlmes, viņi ne tikai dod padomus kā labāk mainīt savu imidžu, bet arī vienmēr atrod interesantu risinājumu. Salona darbinieki nemitīgi paaugstina savu kvalifikāciju dažādos kursos un semināros.

Salons darbojas nozarē, kas ātri un nemitīgi attīstās un tas veicina jauno pakalpojumu, produktu un skaistumkopšanas iekārtu parādīšanos. Personāls vienmēr cenšas rūpīgi sekot visiem skaistuma industrijas jaunumiem un ievieš visjaunākas tehnoloģijas, iekārtas un mūsdienīgus materiālus savā darbā.

Salonā valda brīnišķīga, labestīga atmosfēra. Šeit jūs saņemsiet lielisku pozitīvo, emocionālo lādiņu un aiziesiet no tā ar atjaunotiem spēkiem , laimīgs un apmierināts ar sevi. Šodien salons "Avēnija" ir lielākais kā pēc aizņemtās platības, tā pēc sniegto pakalpojumu klāsta, skaistumkopšanas salons Liepājā.